تبلیغات
.::مهندسین نرم افزار دانشگاه آزاد::. - سری دوم کلیدهای ترکیبی!!!
.::مهندسین نرم افزار دانشگاه آزاد::.
FUTURE IS FOR US

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 9 اردیبهشت 1390

سلام امروز می خوام براتون چندتای دیگه از کلیدهای ترکیبی معرفی کنم.

 

Shift+home or end: با این کلید ترکیبی می تونید،در یک خط هر کجا که مکان نما باشد از انجا تا ابتدا یا تا انتهای خط را انتخاب کنید.

Control+G: با استفاده از این کلید ترکیبی می تونید به صفحه ی دلخواه بروید.با زدن این کلید پنجره ی دیگری باز می شود که باید شماره ی صفحه ی مورد نظر را در ان تایپ کنید.

CONTROL+f: این دستور برای پیدا کردن یک کلمه درصفحه کار برد داردبا زدن این کلید پنجره ای باز می شود که باید کلمه ی مورد نظر را در ان تایپ کنید.

Control+H: زمانی کار برد دارد که شما یک قرار داد یا یک نامه را برای کسی نوشته باشید وبخواهید همان نامه را برای کس دیگری بنویسید با استفاده از این کلید شما فقط اسمها را جایگزین میکنید و لازم نیست که دوباره ان مطلب رابنویسید. بازدن این کلید پنجره ای باز می شود که در نوار بالایی کلمه ی مورد نظررا تایپ می کنید ودر نوار پایینی کلمه ای را که باید جایگزین شود.

F7: شاید تا به حال برایتان پیش امده باشد که هنگامی در WORDتایپ می کنید زیر بعضی از کلمات خط قرمز یا سبزی کشیده می شود.خط قرمز یعنی اینکه کلمه ای که نوشته اید غلط املایی داردو خط سبز یعنی مشکل گرامری. برای رفع این مشکل،اگرروی کلمه ای که زیر ان خط کشیده شده است، کلید f7را بزنید  پنجره ای باز می شود که صورت درست انرا نمایش می دهد.

گاهی اوقات شما مخفف جمله ای را نوشته اید مانند ARP یا کلمات دیگر و باز هم زیر انها خط کشیده شد، برای رفع این حالت نیز باید ابتدا کلمه ی مورد نظر را انتخاب کنید،بعد کلیک راست و گزینه ی ignore onceرا بزنید.

Control+2: با استفاده ازاین کلید می توانید با زدن enter به اندازه ی دو خط پایین بیایید.

Control+shift+f: این کلید برای تغییر font به کار می رود.

Control+shift+p: برای تغییر رنگ.

Control+shift+d: هر گاه نوشته ای داشتید وخواستید زیر ان دو خط افقی بکشید از این کلید ترکیبی استفاده کنید.

 

 
طبقه بندی: ترفند، 
برچسب ها: کلید ترکیبی، اموزش word، word،
ارسال توسط M03!N AMIRI
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند ها